Pomoc

Gwarancja jakości

Gwarantujemy, iż nasze produkty są najwyższej jakości. W przypadku problemów z wykonaniem bądź jakością zakupionej u nas biżuterii prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Opakowanie

Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie standartowo pakujemy w odpowiednie plastikowe opakowanie typu blister. Możecie Państwo sami dobrać kolor opakowania bądź rozmiar do zakupionych produktów z dostępnych opakowań z kolekcji blister. Bez opłat można wybrać tyle opakowań ile zakupiono produktów z biżuterii.

14 dni na zwrot lub wymianę

Naszym Klientom oferujemy możliwość zwrotu biżuterii w terminie 14 dni od daty zakupu. Przedmiot musi być oryginalnie zapakowany, nie może nosić śladów użytkowania bądź zniszczenia. Towar prosimy odesłać na nasz adres wraz z dowodem zakupu. Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych na nasz koszt.

Czas oczekiwania

Towary, które w momencie zakupu posiadają duży stan magazynowy wysyłane są natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty bądź potwierdzeniu danych przy wysyłce za pobraniem.
Dostawa kurierem zwykle dociera następnego dnia. Dostawa pocztą polską może trwać od dwóch do czternastu dni. Towary, które w momencie zakupu posiadają mały stan magazynowy lub są niedostępne mogą być wysłane z opóźnieniem. W takim przypadku skontaktujemy się z Klientem i podamy przybliżony termin wysyłki. Zwykle nie przekracza on 7 dni roboczych.

Użytkowanie

Żeby zapewnić stałą i ciągła przyjemność z noszenia biżuterii zakupionej w naszym sklepie, zalecamy aby:
Przechowywać biżuterię w dostarczonym pudełku bądź celofanowym woreczku w ciemnym miejscu z dala od światła. Należy unikać bawełnianych woreczków lub wkładek w pudełkach.
Jeżeli to możliwe przechowuj biżuterię osobno. Przechowywanie biżuterii razem może powodować powstawanie zarysowań i uszkodzeń.
W pudełku bądź woreczku można umieścić pasek folii aluminiowej lub kawałek kredy.
Do czyszczenia biżuterii polecamy dostępne w naszej ofercie środki czyszczące.

Pamiętaj! Biżuteria srebrna nie jest zabawką i należy przechowywać ją poza zasięgiem małych dzieci

szybkie płatności zapewnia: payu
banki